top of page
eTa-cover.png

TURISTICKÁ VÍZA

Kanada (eTA)

38.png

Při cestě do Kanady potřebují občané České republiky cestovní registraci eTA (electronic travel authorization). Vízová žádost bývá ve většině případů schválena do 72 hodin a je platná po dobu 5 let, nebo do té doby, než vyprší platnost pasu, na který byla eTA vystavena. Žádost se podává online a je k ní potřeba platný cestovní pas a platební karta s povolením pro elektronické platby.

Pokud se chystáte do Kanady a již máte vyřízená jiná víza (Working Holiday, studentská, pracovní), tak eTU nepotřebujete.

Žádost vyplňujte pouze v případě, že do Kanady letíte letadlem. Pokud budete přijíždět do Kanady autem eTU potřebovat nebudete.

Jednorázový poplatek za vyřízení žádosti je 990 Kč (cena zahrnuje poplatek 7 CAD kanadské vládě)

VÍZOVÁ ŽÁDOST

turistická víza do Kanady (eTA)

19 copy.png

osobní údaje žadatele

POHLAVÍ
RODINNÝ STAV

trvalé bydliště žadatele

údaje z pasu žadatele

UŽ JSTE NĚKDY ŽÁDAL/A O VSTUP DO KANADY?

informace o zaměstnání žadatele

informace o cestě do Kanady

VÍTE JIŽ DATUM PLÁNOVANÉHO ODLETU?

NÁSLEDUJÍCÍ SEKCE FORMULÁŘE OBSAHUJE CITLIVÉ OSOBNÍ ÚDAJE, KTERÉ NAŠE AGENTURA NEZPRACOVÁVÁ. V PŘÍPADĚ, ŽE NA NĚKTEROU Z NÁSLEDUJÍCÍCH OTÁZEK ODPOVÍTE "ANO", KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM TELEFONICKY NA ČÍSLE: +420 222 524 035. V PŘÍPADĚ, ŽE NA NÁSLEDUJÍ OTÁZKY ODPOVÍTE "NE" MŮŽETE ŽÁDOST POTVRDIT A ZAPLATIT.

  • Bylo Vám někdy zamítnuto vízum, odepřen vstup, nebo nařízeno opustit Kanadu či jinou zemi? 

  • Spáchal/a jste někdy, byl/a zatčen/a, obviněn/a či odouzen/a za jakýkoli trestný čin?

  • Trpíte vážnou chorobou, závislostí či mentální poruchou? 

ustanovení a souhlas se zpracováním osobních údajů

Agentura Information Planet s.r.o. pouze zpracovává žádosti o registrace eTA do Kanady. Žádosti vyřizujeme do 24 hodin od zaplacení, a to pouze během pracovních dnů od 9:00 do 17:00.

Rozhodnutí o schválení žádosti náleží kanadskému imigračnímu úřadu a agentura Information Planet s.r.o. za úspěšné udělení cestovní registrace neručí. Kanadská ambasáda má 72 hodin na vyřízení žádosti. Celý proces tak může trvat až 3 pracovní dny. 

Děkujeme za odeslání žádosti. Do dvou pracovních dnů obdržíte cestovní registraci eTA na uvedený email.

bottom of page