top of page

KONTAKT

Information Planet

19 copy.png

kontakt

adresa

Pštrossova 29
110 00 Praha 1, Nové Město

Josef Kysilka

Majitel Information Planet

+420 774 363 438

Eliška Kopčanová

Senior Education Consultant

+420 602 527 414

Kateřina May

Marketing & Education Consultant

konzultační hodiny

pondělí - čtvrtek

9:00 – 18:00

pátek

9:00 – 16:00

  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube
  • Spotify

O NÁS

information planet

19 copy.png

Příběh Information Planet se začal psát v Austrálii v roce 1996, kdy Mauricio Pucci založil malou inovativní společnost, která pomáhala přátelům z Brazílie zorientovat se ve studiu, pracovním trhu a cestování v Austrálii. Ve stejném době v roce 1996 Josef Kysilka založil firmu s podobným konceptem v České Republice a v Sydney. Mauricio a Josef spojili své síly v roce 2004 a vznikla Australian Education Centre (AEC) se zbrusu novou kanceláří v srdci Sydney, která se stala základnou pro pozdější vznik Information Planet. 

Dnes je Information Planet jedna z největších studentských agentur s více než 50 pobočkami  a několika desítkami tisíc partnerských vzdělávacích institucí po celém světě. Specializujeme se na jazykové programy, tábory pro juniory, střední školy, odborné školy a univerzity. Naše hlavní destinace jsou Austrálie, Kanada, USA, Nový Zéland, Velká Británie a Evropská unie a kromě studia našim klientům pomáháme s vyřízením vízové žádosti, sjednáním pojištění, rezervací letenek a ubytováním. 

Naši klienti chtějí zažít dobrodružství, vzdělat se, poznat různé kultury a životní styl a Information Planet jim pomáhá tyto sny plnit! Naším cílem je najít každému klientovi vhodnou destinaci a kurz podle osobních preferencí a požadavků. 

Tak nečekej a #letschangeyourlifetogether

POBOČKY A SLUŽBY

Information Planet v Austrálii

19 copy.png
chat-ip.png

Information Planet Sydney

Level 3, 484 Kent Street

Sydney, NSW 2000, Australia

Telefon: +61 02 9283 6161

Hodiny: Pondělí - Pátek  |  9:00 - 18:00

Australia-map-24.png
amy-fraser-olh3acGyrdY-unsplash copy.jpg
letschangeyourlifetogether.png

Služby Information Planet v Austrálii

Popříletový seminář Welcome to Australia v češtině nebo slovenštině, kde se dozvíš vše, co budeš pro start v nové zemi potřebovat.

IP studentská karta, která ti umožní využívat všechny naše služby zdarma: semináře, internet, skenování a kopírování, konzultace a pomoc s čím budeš zrovna potřebovat. 

Pomůžeme ti s otevřením bankovního účtu, se zařízením telefonu a při hledání ubytování.

Zajištění TFN (Tax File Number) - daňové číslo, které je nutné pro práci v Austrálii.

Zajištění ABN (Australian Business Number), které je ekvivalentem naší živnosti a je třeba ho mít pro výkon některých zaměstnání a pro freelancerskou činnost.

Možnost absolvování kurzů pro získání certifikátů potřebných k některým typům práce např. pro práci barmana potřebuješ RSA (Responsible Service of Alcohol)...

Semináře a workshopy na téma: jak si připravit australský životopis v angličtině a jak se připravit na pracovní pohovor v Austrálii.

V našem oddělení Job Service Department Tě zaregistrujeme do programu pro hledání práce a každý týden Ti na e-mail dorazí aktuální nabídka práce.

Asistence s prodloužením studijního pobytu a zápisem k navazujícímu studiu.

bottom of page