top of page
tourist-visa-australiaa-2.png

TURISTICKÁ VÍZA

Austrálie (e-visitor)

ikonka
trojuhleniky

Při cestování do Austrálie, ať už za účelem cestování či krátké pracovní návštěvy, je nutné mít vyřízená turistická víza. Aktuálně jsou pro občany České republiky k dispozici dva druhy turistických víz a to e-visitor visa (subclass 651) a visitor visa (subclass 600). Pokud v Austrálii pouze přestupujete, ale strávíte na jejím území dobu v rozmezí 8 až 72 hodin, je nutné si vyřídit tranzitní vízum.

V Information Planet asistujeme s vyřízením vízové žádosti o e-visitor visa (subclass 651). Ta vás opravňují vstoupit na území Austrálie za účelem cestování, dovolené, návštěvy přátel a rodiny, či krátké pracovní návštěvy (semináře, konference, obchodní schůzky atd.), a to vždy na maximálně 3 měsíce v kuse. Tato víza jsou platná po dobu 12 měsíců a musí se o ně žádat z území mimo Austrálii.

 

Jednorázový poplatek za asistenci s vyřízením žádosti je 890 Kč.

VÍZOVÁ ŽÁDOST

turistická víza do Austrálie (e-visitor)

ikonka

osobní údaje žadatele

POHLAVÍ (JAK JE UVEDENO V PASU)
RODINNÝ STAV

trvalé bydliště žadatele

údaje z občanského průkazu a pasu žadatele

NAHRÁT OBRÁZEK
BYL/A JSTE NĚKDY ZNÁM/A POD JINÝM JMÉNEM?

Pas musí být platný minimálně 6 měsíců po ukončení pobytu v Austrálii!

Jiná jména mohou zahrnovat: jméno před sňatkem, jiná jména či odlišný pravopis některého vašeho jména, rodové jméno (u ruského občanství), plný přepis iniciál vašich jmen uvedených v pase.

informace o zaměstnání žadatele

cestovní historie a účel plánované cesty do Austrálie

NAVŠTÍVIL/A JSTE JIŽ V MINULOSTI AUSTRÁLII?

NÁSLEDUJÍCÍ SEKCE FORMULÁŘE OBSAHUJE CITLIVÉ OSOBNÍ ÚDAJE, KTERÉ NAŠE AGENTURA NEZPRACOVÁVÁ. V PŘÍPADĚ, ŽE NA NĚKTEROU Z NÁSLEDUJÍCÍCH OTÁZEK ODPOVÍTE "ANO", KONTAKTUJTE NÁS PROSÍM TELEFONICKY NA ČÍSLE: +420 222 524 035. V PŘÍPADĚ, ŽE NA NÁSLEDUJÍ OTÁZKY ODPOVÍTE "NE" MŮŽETE ŽÁDOST POTVRDIT A ZAPLATIT.

  • Byl/a jste někdy obviněn/a z jakéhokoli přestupku, který v současné době čeká na soudní jednání?

  • Byl/a jste někdy odsouzen/a za trestný čin v jakékoli zemi (včetně všech odsouzení, které jsou nyní odstraněny z oficiálních záznamů)?

ustanovení a souhlas se zpracováním osobních údajů

Agentura Information Planet s.r.o. pouze zpracovává žádosti o turistické vízum e-visitor do Austrálie. Žádosti vyřizujeme do 24 hodin od zaplacení, a to pouze během pracovních dnů od 9:00 do 17:00.

Rozhodnutí o schválení žádosti náleží australskému imigračnímu úřadu a agentura Information Planet s.r.o. za úspěšné udělení víza neručí.

Děkujeme za odeslání žádosti. Do dvou pracovních dnů obdržíte turistická víza do Austrálie (e-visitor) na uvedený email.

bottom of page