Studium psychologie a medicíny

Chceš se dozvědět co nejvíce o světě a přírodě kolem sebe? Vyber si studium biologie, medicíny či psychologie v zahraničí a získej to nejkvalitnější vzdělání! Studium v těchto oborech je co nejvíce zaměřené na praxi, aby hned po studiu měli absolventi co největší uplatnění na trhu práce. Chceš být expertem v jednom z těchto oborů? Toto je Tvá jedinečná příležitost!

 

Medicína | Psychologie, Ošetřovatelství, Farmaceutika

Baví Tě objevovat lidské chování a zjišťovat, jak vlastně funguje lidské tělo? Chceš pomáhat s vývinem léků pro nemocné pacienty nebo pomáhat malým dětem? Tyto obory pak bude tím pravým pro Tebe! Přispěj ke zlepšení zdravotní péče - specializuj se v oblasti medicíny, ošetřovatelství, farmaceutiky, porodnictví nebo psychologie. Čemu dáš přednost?

 

Biologie | Zoologie, Geologie

Máš zájem o vše, co žije a roste? Díky studiu v zahraničí budeš objevovat nádhernou krajinu po celém světě. Od Amazonského deštného pralesa až po velké písečné pláně v Austrálii.

Jsi spíše milovník zvířat? Dobré životní podmínky zvířat po celém světě úzce souvisí s tím, jak lidé a zvířata spolupracují. Specializuj se na veterinární medicíně nebo zoologii!

Vyber si obor geologie a řeš problémy týkající se tání ledovců, hurikánů nebo globálního oteplování! Získáš praktické zkušenosti přímo z terénu a objevíš spousty nových věcí.

 

Rozšiř své obzory a udělej další krok ke splnění svého snu. Information Planet Ti pomůže s výběrem vhodné destinace a zjistíš s námi, jaké máš vlastně možnosti. Obrať se na naše specialisty pro více informací!

KONTAKTUJ NÁS

Napiš nám!

Proč Information Planet?

Nabídka kvalitních vysokých škol
Široký výběr studijních oborů
Cenově dostupná studia
Profesionální poradenství od specialistů
Síť poboček po celém světě
99,9% spokojených klientů

OBJEV

další obory

muž přemýšlející nad papíry
Právo | Mezinárodní vztahy
velká kancelář s pracujícími lidmi
Marketing | Média
učitel vysvětlující látku ve třídě
Management | Business
studentky umění
Design | Umění | Architektura
dívka dívající se do mapy
Cestovní ruch
stojící dívka s notebookem
Informační technologie
studentka medicíny v laboratoři
Medicína | Psychologie
studenti inženýrství pracují na projektu
Technické obory


© 2015 Information Planet