Pracovní víza do Kanady

Proč vízum do Kanady s námi?

Více než 20 let zkušeností s vyřizováním víz
eTA formulář v češtině
2 kanceláře v Kanadě
Víme o aktuálním dění v Kanadě
Poradenství od registrovaných migračních agentů
99,7% úspěšnost ve schvalování víz do Kanady

Druhů víz, které Ti umožňují v Kanadě pracovat, je více. Aby jsi tedy měl/a představu, jaké jsou Tvé možnosti, podívej se na následující rozdělení:

 

PRACOVNÍ VÍZA

Pro dospělého člověka, který chce v Kanadě pracovat, je poměrně těžké získat pracovní vízum. K tomu, aby jsi o takové vízum vůbec mohl/a žádat, prvně potřebuješ nabídku práce od kanadského zaměstnavatele. Ten však musí přesně odůvodnit, proč zrovny Ty jsi potřebný na danou pozici. Pokud jsi takovou nabídku dostal/a, máš možnost o pracovní vízum zažádat. O vízum se žádá na kanadském velvyslanectví ve Vídni a potom, co žádost podáš, jí začne posuzovat oddělení Human Resources and Skills Development Canada. Žádost o pracovní povolení vyžaduje mnoho formalit a je to poměrně náročná záležitost. 

 

STUDY & WORK (CO-OP) PROGRAM

Study and Work program je skvělým způsobem, jak zkombinovat studium a práci v Kanadě. Program není omezen kvótou ani věkem, a tak se ho může účastnit kdokoli! Zjisti více o Study & Work programu na našem specializovaném webu...

 

WORKING HOLIDAY VÍZUM

Working Holiday víza jsou pravděpodobně nejoblíbenějším způsobem, jak získat možnost legálně v Kanadě pracovat. Tato víza jsou udělována lidem ve věku od 18 do 35 let a každý, kdo vízum získá, má možnost v Kanadě až po dobu 1 roku pracovat. Každý rok je vyhlašována kanadskou vládou kvóta pro tato víza a dokud není zcela vyčerpána, máš možnost podat žádost a čekat, zda budeš mezi vybranými šťastlivci. Systém vybírá uchazeče zcela náhodně a tak není nic, co by Ti working holiday vízum zajistilo.

 

Chci vědět více o možnosti práce v Kanadě

NEJSOU TATO VÍZA TO PRAVÉ?

Objev další druhy víz!

Turistická víza
studenti dávající pozor při hodině ve škole
Studentská víza
přátele v parku
Ostatní víza


© 2015 Information Planet