Cestovní ruch & pohostinství

Kam na odborný kurz?

Cestovní ruch a pohostinství jsou stále rozvíjejícími se obory a jsou zásadní součástí většiny ekonomik světa. Tyto odborné kurzy jsou vhodné pro studenty a pracovníky, kteří hledají profesní rozvoj.
 

PROČ SI VYBRAT TENTO KURZ?

Pokud jsi energický/á, přátelský/á a chceš pracovat v dynamickém a rychle se rozvíjejícím prostředí a pokud jsi vášnivý/á cestovatel/ka a miluješ organizovat různé akce, cestovní ruch a pohostinství bude to pravé místo pro Tebe.

V oblasti pohostinství najdeš mnoho specifických oborů jako je pekařství, kuchařství, pohostinství, management nebo cukrářství.
V těchto kurzech získáš dovednosti a znalosti potřebné k vedení týmu a poskytování právě požadovaných služeb stejně tak jako se naučíš jak identifikovat rizikové potraviny, jak řídit obchod, udržovat zásoby, poskytovat profesionální služby zákazníkům, zvládat práci v týmu, jak podávat alkohol, bezpečně manipulovat s potravinami a mnoho dalšího.

V kurzech cestovního ruchu získáš dovednosti potřebné k práci na postech jako je vedoucí koordinátor, vedoucí provozu, asistent/ka provozního ředitele či vedoucí call centra. 
Nauč se, jak pracovat v cestovních kancelářích, na manažerských pozicích a mnoho dalšího!
 

CHCEŠ SE DOZVĚDĚT VÍCE?

Kontaktuj naše specialisty v Information Planet, kteří Ti pomohou s výběrem té nejlepší školy či jakýmikoli otázkami, které budeš mít!

NAJÍT ODBORNÝ KURZ

Napiš nám!

OBJEV

další odborné kurzy

muž přemýšlející nad papíry
Business
odborné kurzy marketing
Marketing
Grafický design
Cestovní ruch & pohostinství
Sport & fitness
Projektový management
Péče o děti
velká kancelář s pracujícími lidmi
Účetnictví


© 2015 Information Planet