×

Chybová zpráva

Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, null given ve funkci theme_image_formatter() (řádek: 605 v souboru /app/public/modules/image/image.field.inc).

Kurzy obecné angličtiny v zahraničí

Nejoblíbenější destinace

Obecná angličtina je jedním z nejpopulárnějších kurzů v zahraničí! Během kurzu Tě čeká zlepšení Tvých jazykových dovedností ve všech oblastech - gramatika, čtení, psaní, poslech i mluvení. Standartní počet hodin týdně při kurzech obecné angličtny je 20 a tak budeš mít spoustu času se zlepšovat v angličtině a zároveň poznávat Tvou vysněnou destinaci!

Jak dlouho kurz trvá?

To záleží jen na Tobě! Kurz obecné angličtiny můžeš mít na 1 až 52 týdnů.

Kolik hodin výuky Tě čeká?

Běžné kurzy obecné angličtiny se vejdou do 20 hodin za týden.

Jak dlouhé jsou hodiny?

Jednotlivá hodina trvá zpravidla 45 až 60 minut. Vždy záleží na škole.

Kdy se můžeš na kurz přihlásit?

Kdykoli! Kurzy obecné angličtiny začínají na většině škol každé pondělí a tak se nemusíš bát, že by kdykoli během roku bylo pozdě!

Jakou úroveň angličtiny budeš potřebovat?

Kouzlo kurzů obecné angličtiny spočívá v tom, že jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé! Na první hodině dostaneš rozřazovací test, dle kterého pak budeš ve třídě s lidmi, kteří jsou na podobné úrovní, jako Ty. Během hodin se probírají různé okruhy zaměření a každý si tak přijde na své.

Kolik studentů bývá ve třídě?

Většina škol se pyšní tím, že jsou velmi zaměřené na individuální přístup ke studentům a tak se počet studentů ve třídě pohybuje od 8 do maximálně 16 studentů.

NAJÍT JAZYKOVÝ KURZ

Napiš nám!

Objev

další kurzy

Obecná angličtina
Obchodní angličtina
Akademická angličtina
Zkoušky Cambridge
Zkouška IELTS
kurzy pro ucitele
Kurzy pro učitele


© 2015 Information Planet