AP & Top-Up programy v zahraničí

AP program v Dánsku

Jedná se o 2,5letý studijní program, který Ti poskytuje skvělý teoretický a praktický základ pro další studium. Program tvoří dvouleté studium a půlroční stáž ve firmě. Po úspěšném zakončení AP programu můžeš dál navázat Top-up programem na jakékoli dánské škole, která tento program nabízí a tak získat bakalářský titul.

Top-up program v Dánsku

Jde o 1,5letý studijní program, který je nadstavbou AP programu a vede k bakalářskému titulu. Program se skládá z jednoletého studia a půlroční stáže kdekoli na světě. Na to, aby sis mohl podat přihlášku na tento typ studia, potřebuješ absolvovat AP program nebo alespoň dva roky vysokoškolského studia v ČR. 

Top-up program v Anglii

Pokud máš za sebou ukončené 2 roky studia na vysoké škole v ČR nebo případně VOŠ, můžeš v rámci tohoto programu nastoupit rovnou do třetího ročníku na britskou vysokou školu. Po jeho dokončení získáváš bakalářský titul. Musí jít samozřejmě o související studium a předměty Ti škola musí uznat. Tento program není v Británii zas tak rozšířený, ale u nejrozšířenějších oborů jako je business a management je celkem běžný.

Zaujala Tě tato možnost vysokoškolského studia?

Kontaktuj nás pro více informací

Nejpopulárnější destinace

Kde můžeš studovat AP & Top-up programy

AP program v Dánsku
Top-up program v Dánsku
Top-up program v Anglii

Napiš nám!© 2015 Information Planet